Roger Lambrecht: 22 trainers in 22 jaar

Roger Lambrecht klokt momenteel af op 22 trainerswissels in 22 jaar voorzitterschap bij Sporting Lokeren. De bandenbaas stapte op 16 maart 1995 binnen op Daknam en is bezig aan zijn 22ste seizoen. Peter Maes is de 22ste trainer die in Lokeren wordt aangesteld.

De Limburger, die eerder die jaar bij KRC Genk werd ontslagen, begint aan zijn tweede ambtstermijn in Lokeren. Hij bezorgde de club in 2012 en 2014 de Beker van België, de eerste prijzen in de geschiedenis van Lokeren. In totaal koos Lambrecht voor 16 verschillende namen. Hieronder een overzicht:

  1. James Storme (december 1994-1995)
  2. Fi Van Hoof (1995-augustus 1997)
  3. Willy Reynders (1997-augustus 1999)
  4. Rudi Cossey en Ronny Van Geneugden (augustus 1999)
  5. Georges Leekens (1999-2001)
  6. Paul Put (2001-oktober 2003)
  7. Franky Van der Elst (2003-december 2004)
  8. Willy Reynders (2004-2005)
  9. Slavoljub Muslin (2005)
  10. Aimé Anthuenis (december 2005-februari 2006)
  11. Rudi Cossey (februari 2006)
  12. Ariël Jacobs (2006)
  13. Rudi Cossey (oktober 2006-november 2006)
  14. Slavoljub Muslin (november 2006-2007)
  15. Georges Leekens (2007-april 2009)
  16. Aleksandar Jankovic (april 2009-oktober 2009)
  17. Jacky Mathijssen (oktober 2009-februari 2010)
  18. Peter Maes (2010-2015)
  19. Bob Peeters (2015)
  20. Georges Leekens (oktober 2015-oktober 2016)
  21. Runár Kristinsson (oktober 2016-augustus 2017)
  22. Peter Maes (2017-…)