Duivels krijgen meer tijd voor deze bengels

De nieuwe bondscoach Roberto Martinez brengt meteen een frisse wind binnen het Belgische elftal. Gedaan met de lange afzonderingen tijdens voorrondewedstrijden, vrouwen en kinderen van de Rode Duivels mogen zelfs vaker aanwezig zijn tijdens grote tornooien. 

Op die manier hopen Martinez en de voetbalbond de prestaties van de Duivels te verbeteren. Want dat bleek tijdens het voorbije EK, onder bondscoach Marc Wilmots, vaak een pijnpunt te zijn. Op het WK in Brazilië twee jaar geleden verbood Wilmots zelfs de aanwezigheid van de spelersvrouwen. 

Onder Martinez gaan de Duivels normaal dus wat meer tijd kunnen doorbrengen met hun bengels. We zetten de papa’s met hun (voorlopige) kroost even op een rijtje:

Kevin De Bruyne, een zoon: Mason Millian

Family kind of day @lacroixmichele

Een foto die is geplaatst door Kevin De Bruyne (@kevindebruyne) op

Thibaut Courtois, een dochter: Adriana

Looking forward to see her again #daughter #family

Een foto die is geplaatst door Thibaut Courtois (@thibautcourtois) op

Axel Witsel, een dochter: Maï-Li

#Repost @r_babyberry #happy #family #happyfamily #holidays #sardinia #fortevillage #mylittlelioness

Een foto die is geplaatst door Axel Witsel (@axelwitsel28) op

Eden Hazard, drie zonen: Yanis, Leo en Samy

Monopoly time with the family hazardinho...

Een foto die is geplaatst door Eden Hazard (@hazardeden_10) op

Thomas Vermaelen, twee zonen: Raff en Ace Roman

Over the moon with our new baby boy Ace Roman Vermaelen #proud

Een foto die is geplaatst door Thomas Vermaelen (@thomasvermaelen) op

Jan Vertonghen, een dochter: Leyla

Have a good Monday everyone!

Een video die is geplaatst door Jan Vertonghen (@jvertonghen) op

Vincent Kompany, drie kinderen: Kai, Sienna en Caleb

Radja Nainggolan, vier kinderen: Alisa, Ilana, Aysha en Mailey

Love

Een video die is geplaatst door Radja Nainggolan (@radjaclanainggolan) op

Mousa Dembélé, een zoon: Maleec

Excited for holiday with my son ✈️

Een foto die is geplaatst door Mousa Dembele (@mousadembele) op

Christian Kabasele, een zoon: Liam

#pasenviedegrandir #papaestmechant #cherito

Een video die is geplaatst door Christian Kabasele (@pvck_27) op

Kevin Mirallas, een zoon: Juan

Nice time with Juan

Een video die is geplaatst door Kevin Mirallas (@kmirallas11) op

Laurent Ciman, twee kinderen: Nina en Achille

Thomas Meunier, een zoon: Landrys

Jean-François Gillet, twee zonen: Sebastian en Gianluca

Happy new year !

Een foto die is geplaatst door Jean-Francois Gillet (@jf_gillet_1) op

Christian Benteke, een zoon: Jaden

Michy Batshuayi, naam onbekend