Club verontschuldigt zich voor spandoek

Tijdens de topper tussen Club Brugge en Standard hadden enkele supporters van de thuisploeg een kwetsend spandoek meegenomen. Club Brugge verontschuldigt zich op zijn website: “Zo’n spandoeken zijn onaanvaardbaar en gaan regelrecht in tegen het DNA van onze club.”

Op het spandoek was de volgende boodschap te lezen: “Jullie toekomst is zoals jullie stad: grijs, miserabel en debiel.” Club Brugge reageerde meteen na afloop van de match. Lees hieronder het volledige bericht: 

Jan Breydel was deze middag het decor voor een zinderende topper. Twee supporterslegioenen gaven vocaal het beste van zichzelf om hun Club te steunen. Eén valse noot echter: een kwetsend spandoek in de Noord-Tribune.

In naam van Club wensen we ons hiervoor uitdrukkelijk te verontschuldigen. We nemen als Club alle maatregelen, samen met de supportersfederatie, om de initiatiefnemers te identificeren en streng te straffen. Zo'n spandoeken zijn onaanvaardbaar en gaan regelrecht in tegen het DNA van onze Club.